Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej

O firmie

Puławska 516 to miejsce z ponad 20 letnią historią. Od 1996 roku zajmujemy się sprzedażą oraz obsługą serwisową pojazdów marek azjatyckich. Odwiedź nas i przekonaj się, że w naszym salonie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo zakupowe i najwyższy poziom obsługi posprzedażowej.

Zamknij

Pulawska 516

Autoryzowany dealer ISUZU w Polsce

Poznaj Isuzu d-max

Warszawa

Polska
ul.Puławska 516
02-879
22 150 00 00
52.112546 21.017703
Godziny otwarcia:
Salonpn-pt: 9:00 – 19:00sb: 10:00 – 15:00
Serwispn-pt: 6:00 – 22:00sb: 9:00 – 14:00
pn-pt: 10-18, sob: 10-14
Poznaj Isuzu d-max

Kontakt

Dział Sprzedaży


Marek Suwara
Kierownik sprzedaży
kom.: 22 150 00 00
e-mail: marek.suwara@pulawska516.com

Michał Lorenc
Doradca handlowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: michal.lotrenc@pulawska516.com

Patryk Wawryniuk
Doradca handlowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: patryk.wawryniuk@pulawska516.com

Przemysław Runowski
Doradca handlowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: przemyslaw.runowski@pulawska516.com

Dział Serwisu


Marek Lempart
Kierownik serwisu
kom.: 22 150 00 00
e-mail: marek.lempart@pulawska516.com

Emilia Nowikowska
Doradca serwisowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: emilia.nowikowska@pulawska516.com

Sebastian Grumanowski
Doradca serwisowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: sebastian.grumanowski@pulawska516.com

Przemysław Kruza
Doradca serwisowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: przemyslaw.kruza@pulawska516.com

Marcin Charlemagne-Piwowar
Doradca serwisowy
kom.: 22 150 00 00
e-mail: marcin.charlemagne-piwowar@pulawska516.com
top
top